Kripto Haberleri

Burger King’in DOGE mesajı varlıkta etki yapabilecek mi?

Burger King’in DOGE mesajı varlıkta etki yapabilecek mi?

Meme coin’in geliştirici topluluğu, Dogecoin’e daha fazla fayda sağlamak için yeni girişimlerde bulunmaya çalışıyor. Geliştiriciler proje üzerinde farklılık oluşturmak istiyor. En son gelişme ise, DOGE ağında iyileştirme olarak ön plana çıktı. Geliştiriciler tarafından lanse edilen “lib-dogecoin 0.1.2” yükseltmesi bekleniyor.

Yükseltme, Dogecoin’i daha birlikte çalışabilir ve kullanıcı dostu hale getirmeyi amaçlıyor. DOGE ayrıca geliştiricilerin QR kodları, diğer diller, mesaj imzalama ve Windows derlemeleri için destek gibi bir dizi ek yükseltmeyi duyurmasının ardından büyüme potansiyeline sahip olabilir.

Diğer taraftan ödeme sistemlerinde DOGE’nin yer alması, topluluğun en çok dikkat çeken gelişmelerinden biri oluyor. Dogecoin meraklıları, Burger King UK’in bir tweet’te kripto para birimini potansiyel olarak benimsemesiyle, DOGE topluluğunu beklenti içine soktu.

DOGE haberi gerçeği yansıtacak mı?

Burger King’in attığı tweet, topluluğu heyecanlandırdı. Fakat bazı yorumcular, bu tweet’in gerçeği yansıtmayacağını düşünüyor. Fast food zincirinin dalga geçmek için tweet attığı düşüncesi de fazla.

Yine de tweet yayına girer girmez, DOGE’nin fiyatı %2,72 artarak 0,77 dolara ulaşarak savunucularına, kripto para biriminin nihayet 0,08 dolar sınırını geçebileceğine dair bir umut ışığı yaktı.

Fast-food devi, DOGE benimseme planları hakkında fazla ayrıntı vermedi ama aylardır hevesle bir atılım anı bekleyen Dogecoin destekçileri arasında bir yükseliş hissi uyandırmak için sadece bir öneri alması yetti.

CoinMarketCap’teki günlük grafikte, DOGE’nin fiyatı kritik direnç seviyesi olan 0,07890 dolara yaklaşıyor. Herhangi bir büyük fiyat hareketini tahmin etmek için henüz çok erken olabilir. Kripto para, 0,078 doları aşabilirse 0,08 dolar seviyesine doğru potansiyel bir artış için yeterli ivmeyi oluşturabilir.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X