Kripto Haberleri

Kripto balinası, Ethereum fiyatlanmasında çılgın alımlar yaptı

Kripto balinası, Ethereum fiyatlanmasında çılgın alımlar yaptı

Kripto piyasasındaki son hareketlilik balinaları uyandırdı. Birçok kripto balinası bu süre zarfında harekete geçti. Balinaların daha çok istekli olması, fiyatlanma noktasında kritik rol oynadı.

Altcoin’lerin atası olarak kabul edilen Ethereum, son iki gün içinde önemli bir patlama yaptı. Bu patlamanın ana kaynağı sadece piyasaya bağlı olmadı. Bazı kripto balinaları, son fiyat hareketlerinde yeni varlık alımına imza attı. Balinaların alımları ise balina izleme platformuna anında yansıdı. Yatırımcılar, balina topluluğun hareket etmesiyle piyasadaki istikrarı daha çok benimsedi.

Dijital para ekosistemi, birleşik kripto pazarının %5,41 artarak 1,08 trilyon dolara sıçramasıyla bugün yine yükseliş içinde kaldı. Büyümeyle birlikte Ethereum (ETH), son 24 saatte %4,56 ve geçen hafta %9 arttı. CoinMarketCap’in verilerine göre Ethereum, bu yazı yazılırken 1.675 dolarlık bir fiyattan kendine alıcı buluyor.

Kripto balinası, ETH varlıklarını çoğaltıyor

Kripto balina hareketlerini sadece platformlar takip etmiyor. Ali Charts, yaklaşık 1.000 ile 10.000 Ethereum birimine sahip ve kripto piyasası, son zamanlarda düşerken çantasına 400.000 varlık eklediğini duyurdu. Bu satın alımın yaklaşık 600.000.000 dolar olduğu tahmin ediliyor.

Kriptoda Yüksek Net Değere Sahip Bireylerin (HNI’ler), gelecek vaat eden temel ve tekniklere sahip bir varlığın bu kadarını biriktirdiğini görmek, alışılmadık bir durum değildir. Ethereum birikimi, kriptonun Bitcoin kadar balinaların gözdesi olduğunu gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X