Şirket Haberleri

Togg ve Bosch Car Service arasında işbirliği

Togg ve Bosch Car Service arasında işbirliği


Togg, servis hizmetleri için Bosch Car Service ile anlaşma imzaladı. Togg’dan yapılan açıklamada, kullanıcıları için kendi servis merkezlerinin yanı sıra anlaşmalı Bosch Car Service’lerden de nitelikli hizmet alınacağı belirtildi.
Türkiye’nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası Togg, ilk akıllı cihazı T10X’i kullanıcılarla buluşturmasına sayılı günler kala satış ve satış sonrası yapılanmasında planları doğrultusunda ilerliyor.

150 ülkedeki 16 binden fazla servisiyle dünyanın en büyük bağımsız servis zincirlerinden biri olan Bosch Car Service ile işbirliğine imza atan Togg, kullanıcıları için kendi servis merkezlerinin yanı sıra anlaşmalı Bosch Car Service’lerden de nitelikli hizmet sağlayacak.


Sahada çalışan ekipler için kapsamlı eğitim

İşbirliği kapsamında, kullanıcılara tüm bakım ve onarım hizmetleri en son standartlarda sunulacak. Togg akıllı cihazı kullanıcıları, anlaşmalı servislerin sunduğu onarım, servis, bakım ve garanti hizmetleri dahil tüm hizmetlerden yararlanabilecek.

Anlaşmalı Bosch Car Service noktalarındaki personel, Togg’dan kapsamlı bir ön eğitim alacak ve ardından gerektiğinde Togg Teknik Saha Servisi’nin yardımıyla yüksek gerilim, fotovoltaik ve güvenlik sistemlerinde onarım yapma yetkisine sahip olacak. Tüm onarım, garanti ve proaktif servisler, yalnızca yetkili servis sağlayıcılar tarafından gerçekleştirilecek.

“Kullanıcılara daha verimli bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Togg Üst Yöneticisi (CEO) Gürcan Karakaş, küresel rekabette kullanıcıya daha yakın olan şirketlerin daha başarılı olduklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Biz de akıllı cihazlarımızı kullanıcılarımızla doğrudan buluşturuyor, satışları doğrudan kendimiz organize ediyoruz. İlk akıllı cihazımız T10X’i kullanıcılarımızla buluşturmanın heyecanını yaşarken, satış ve satış sonrası çalışmalarımızı da hızla tamamlıyoruz. Türkiye’nin 7 bölgesinde 10’u sabit, 8’i gezici, 18 deneyim merkezi ile sabit ve mobil servis noktalarımızı açmaya devam ediyoruz.

Bir yandan kendi servis yatırımlarımızı sürdürürken, diğer yandan da yerel ve küresel ölçekte bağımsız servis sağlayıcılarla işbirliği fırsatlarını değerlendiriyoruz. Bu kapsamda elektrifikasyon dönüşümünü başlatmış, yüksek teknik donanıma sahip, yerel ve küresel anlamda yaygın bir hizmet ağı kuran araç bakım ve onarım servis ağı Bosch Car Service’leriyle işbirliğimizi başlatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ülkemizdeki yayılımımızı destekleyecek bu işbirliğinin, kullanıcılara daha hızlı, etkin ve verimli bir servis deneyimi için değerli bir katkı sunacağına inanıyoruz. Özellikle kullanıcı odaklılık, batarya teknolojileri ve bağlantılı teknolojiler noktasında da Bosch Car Service’ler ile değer yaratacağımıza inanıyoruz. Esnek servis ağımız, mobil servislerimiz ve bu alandaki güçlü iş birliklerimizle kullanıcılarımıza en iyi deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.”

Bosch Otomotiv Yedek Parça Türkiye, İran ve Orta Doğu Bölge Direktörü Arda Arslan da Bosch Car Service’in 100 yılı aşan araç onarım, bakım ve garanti hizmetlerindeki uzmanlığıyla dünyanın en büyük marka bağımsız servis ağlarından biri olduğunu aktararak, Togg ile işbirliğinin önemini vurguladı.

2023 içinde Türkiye’nin 7 bölgesinde elektrikli otomobillere hizmet veren ilk bağımsız servis organizasyonu olmayı hedeflediklerini bildiren Arslan, “Togg ile yaptığımız bu işbirliği, elektrikli araçlara servis verme konusunda Bosch Car Service ağımızdaki yetkinliğimizi daha da geliştirecek.” değerlendirmesinde bulundu.
via bloomberght.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X